PAINTBALL DLA DZIECI (Splatmaster)

W tej zabawie podobnie jak w paintball strzelamy z markerów kulkami wypełnionymi farbą. Splatmaster to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat (od 7 roku życia).

Różnice pomiędzy Splatmasterem a Paintballem dla dorosłych:

* Mniejsze kulki: Splatmaster – 0,5cala, Paintball – 0,68cala

* Mniejsza prędkość wylotowa kulki: Splatmaster – 110-140 fps, Paintball – 260-300 fps, (stóp na sekundę)

* Dużo lżejsze markery (karabinki paintballowe), wykonane z lekkiego ale wytrzymałego plastiku: nie wymagają też podłączenia butli z gazem.

* Gra toczy się na mniejszym dystansie. Markery strzelają „ogniem” pojedynczym (czyli nie otrzymamy trafienia serią). Po każdym strzale trzeba go przeładować.

* W magazynku markera mieści się 70 kulek.

Podsumowując, Splatmaster jest zabawą w „mały paintball” gdzie siła uderzenia kulki jest odpowiednia dla dzieci już od 7 roku życia. Trafienie jest odczuwalne, kulka rozbija się pozostawiając charakterystyczny „splat” ale nie ma bólu i siniaków. To fantastyczna rozrywka dla najmłodszych, gdyż łączy w sobie ogromną porcję ruchu na świeżym powietrzu, dynamikę, solidną dawkę adrenaliny, możliwość rywalizacji i, co najważniejsze, bezpieczeństwo.

paintball dla dzieci

Każdy uczestnik zabawy wyposażony jest w marker, maskę, mundur, magazynek z zakupionymi kulkami.

POBIERZ ZGODĘ

WAŻNA INFORMACJA

Od osób w wieku 16-18 lat wymagamy pozwolenia od rodzica/opiekuna. Osoby, które są poniżej 16 roku życia dodatkowo muszą pojawić się z opiekunem na poligonie (jeden na grupę)
POBIERZ ZGODĘ