Łączące Imprezy Integracyjne

Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych dla każdego.

Myślisz o spotkaniu integracyjnym ze znajomymi, ciekawym wyjeździe, zlotem fanklubu czy spotkaniu firmowym w nietypowej scenerii i okolicznościach…
Trafiliście w dobre miejsce – RG Paintball! U nas każdy może odpocząć od pracy, szkoły, codzienności i do tego spędzić aktywnie wolny czas.

Paintball to gra dla starszych i młodszych. Każdy może się poczuć jak prawdziwy żołnierz, a Paintball da Ci to czego szukasz- czyli adrenalinę, dobrą zabawę i niezapomniane chwile. Uczestnicząc w bitwie, możesz jednocześnie świetnie się bawić oraz urozmaicić swój wolny czas.

Nasz teren idealnie sprawdza się zarówno przy małych, jak i większych grupach. Z uwagi na możliwy podział poligonu na mniejsze strefy nieważne jak liczna jest grupa, warunki gry są komfortowe i dają dużo radości oraz dostarczają wielu emocji. Każdy może poczuć się wyjątkowo. Teren do gry sprzyja dynamicznym rozgrywką, ważna jest taktyka, plan i rozpracowanie przeciwnika oraz jego położenie.

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólna zabawa z dawką dobrej adrenaliny, którą jesteśmy wstanie wam zagwarantować. Tylko na naszym poligonie szef, najlepszy kolega z pracy bądź ze szkoły może zostać ustrzelony właśnie przez Ciebie- chwile bezcenne, niezapomniane emocje, a przy tym świetna, bezpieczna zabawa, która pozwala poczuć adrenalinę

Posiadamy sprzęt renomowanych marek BT-4, Spyder oraz JT SplatMaster. Profesjonalne maski z podwójną szybką zapobiegające parowaniu. Mamy również w ofercie odzież ochronną taką jak kamizelki ochronne oraz ochraniacze na szyję. Mundury zapewnią wam „niewidzialność” na polu boju. Markery napędzają lekkie butle HP – i jedno napełnianie spokojnie starczy na wystrzelenie od 300 do nawet 500 kulek.

Oferujemy zróżnicowany system rozgrywek oraz scenariuszy dopasowany do każdej grupy oraz przepiękną scenerię w zaciszu przyrody. Dla zgłodniałych, nie tylko przygód, przygotowujemy grilla bądź posiłek regenerujący wedle życzenia.

Specjalnie wybudowana altana to gwarancja dobrej zabawy, spokoju oraz maksymalnej prywatności z dala od miejskiego zgiełku. Altana mieści się na małej polanie, która jest otoczona lasem. Takie położenie czyni to miejsce bardzo klimatycznym. Pełne zadaszenie, grill, miejsce na ognisko, z dala od zgiełku to wszystko sprawia, że miejsce jest naprawdę wyjątkowe i chce się tam wracać.

Niesamowite imprezy integracyjne tylko w RG Paintball 🙂