Pełny adrenaliny Wieczór Kawalerski

Wieczór kawalerski którego nie zapomni przyszły Pan młody.

Nie ma to jak zakończyć ostatnie chwile „wolności” w doborowym towarzystwie i prawdziwie męskiej zabawie jaką zagwarantuje Ci paintball. Na naszym poligonie wieczór kawalerski będzie niezapomnianym przeżyciem, świetnym rozpoczęciem męskiego wieczoru.

Należy pamiętać że, wieczór kawalerski to przyjęcie urządzane dla kawalera lub przez niego samego przed ślubem. Wieczór kawalerski spędzany jest w towarzystwie wyłącznie osób płci męskiej i w założeniu ma być ostatnią okazją do zażycia przyjemności niedostępnych po ślubie. Koszty zwyczajowo pokrywają przybywający na wieczór koledzy kawalera.

Paintball to idealne rozwiązanie na ostatnią przygodę z kolegami jako wolny strzelec. Dostaniecie od nas sprzęt do Paintball’a oraz kulki, którymi będziecie mogli z czystym sumieniem wyprawić Pana młodego na „złą stronę mocy”.

Do dyspozycji przygotowaliśmy dla Was duży poligon z podzielonymi tematycznie strefami. Jest to miejsce dobre zarówno dla mniejszych grup- 10 osób, jak i dla większych- 30 i więcej. W zależności od ilości osób oraz czasu gry zaproponujemy Wam scenariusze rozgrywki. Mnóstwo kryjówek oraz przeszkód pozwala zarówno na dynamiczną grę oraz na strategiczne i przemyślane ruchy.

Niezapomniane przeżycia oraz wspomnienia na lata!

Mamy w ofercie odzież ochronną taką jak kamizelki ochronne oraz ochraniacze na szyję. Odczuwalność strzałów spadnie do minimum a tłumaczenie się przed waszymi partnerkami nie będzie już potrzebne 🙂

Po wyczerpującej grze na pewno będziecie chcieli coś zjeść – oczywiście zapewnimy Wam miejsce na grilla bądź pełny catering po wcześniejszym ustaleniu. W pakiecie paintball + grill macie zarezerwowany poligon, miejsce do grillowania oraz odpoczynku i czas na dalszą zabawę na naszym poligonie.

Jeżeli będziecie chcieli zostać u nas jeszcze dłużej to mamy dla was domek wypoczynkowy, który znajduje się na terenie naszego kompleksu.

Na poligonie RG Paintball Pan Młody otrzymuje element wyróżniający. Dodatkową atrakcją są organizowane specjalne scenariusze gry w roli głównej Pana Młodego.

Na koniec niezapomniane przeżycie dla gwiazdy wieczoru…