Jesteśmy ludźmi, którzy aktywnie spędzają wolny czas w bliskim kontakcie z przyrodą. Malownicze, górzyste, leśne tereny Rzepnika natchnęły nas na utworzenie ciekawego miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tak zrodziła się idea na stworzenie poligonu do gry w paintballa jakim jest RG Paintball.

Oprócz dobrej zabawy dajemy Wam bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie z naszych usług.

Na naszym poligonie w Rzepniku możesz zorganizować każdą imprezę plenerową z wykorzystaniem gry w paintball.

RG PAINTBALL to nie tylko sam paintball… przez cały czas udoskonalamy nasz poligon i wprowadzamy nowe formy zabaw. Jest już dostępna u nas NOWOŚĆ na rynku, czyli ARROW TAG. Odmiana łucznictwa zespołowego, która polega na wyeliminowaniu przeciwnika strzałą, która zakończona jest gąbką.

Organizujemy wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, pikniki, ogniska i inne .

„Paintball- ale o co chodzi??”… czyli kilka słów o…

Paintball jest rozgrywką zespołową, która pozwala na prowadzenie pozornej walki. Gracze podzieleni na grupy mają za zadanie wyeliminować przeciwnika, za pomocą markerów imitujących prawdziwą broń. Amunicją są żelatynowe kulki wypełnione farbą, które po trafieniu pozostawiają kolorowy ślad.

Paintball to nie tylko świetna zabawa, która dostarcza mnóstwo wrażeń i sporej dawki pozytywnej adrenaliny. Scenariusze gry oraz strategia graczy pozwalają na rozwinięcie i sprawdzenie swych umiejętności taktycznych. Zabawa integruje ludzi a także pozwala na rozładowanie stresu. Rozgrywki są idealną alternatywą na aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie bliskich lub znajomych.

Daj się wciągnąć!

Chciałbyś się sprawdzić? Przyjedz i sprawdź się w roli strzelca.

Uważaj!!! Paintball uzależnia!!!

Sandhill Sp. z o.o
Wojaszówka 12, 38-471 Wojaszówka,
NIP: 6842672016, REGON: 525873032, KRS:
0001047720.